Alpu Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

20 Haziran 2019
1.386 kez okundu.
Alpu Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Alpu Kiralık İskele sistemi, inşaat alanlarında oldukça yaygın olan çalışma alanlarındandır. Yerden tehlikeli denecek kadar fazla yüksekte çalışan kişiler için iş güvenliği bağlamında olmazsa olmaz unsurlardandır. İş Güvenliği Kanunu açısından bakıldığında da bu yasal ve resmi bir zorunluluktur. Kişinin yaşama hakkının devam ettirilebilmesi ve can kayıplarının önlenmesi açısından iskele sistemi çok büyük önem taşır.

İskele sistemi, inşaat alanlarında yer alan binaların ya da çeşitli yapıların dış cephelerini yaparken kullanılır. Ayrıca bazı durumlarda yapının yalnızca bir bölümü için de kullanılabilir. Bu sistem genel anlamda boru dizme yöntemi ile gerçekleştirilir. Kimi iskelelere ise platformlar eşlik eder. İnşaat alanında yapılacak olan farklı işler olduğundan dolayı iskele türleri de farklılık gösterir. En çok kullanılan ve yaygın olanları cephe iskelesi, mekânsal çalışma iskelesi, kalıp iskelesidir. Güvenli iskele bulmak ve kiralamak zor olsa da ESGİ bu sorunu çözer. Tüm kadrosu profesyonel kişilerden oluşmuş olan Eskişehir merkezli ESGİ firması ile Alpu güvenli iskele kiralamak artık çok daha kolay. Kişi hayatının önemini ve değerini bilir. Bu nedenle müşterilerine güvenli iskele sunarak iş kazalarının olmasına engel olur.

Alpu Kiralık İskele

Güvenli İskele

Alpu güvenli iskele kiralama kapsamında müşterilerine profesyonel ekibi ile destek verir. Tasarladıkları tüm iskeleleri resmi yönetmeliklere uygun şekilde hazırlanır. Çürük malzemelerden uzak durur ve bu malzeme kullanımının insan hayatını tehlikeye atacağının bilincindedir. İskelelerin statik hesaplamaları alanında uzmanlaşmış olan mühendisler tarafından gerçekleştirilir.

Sürekli Destek

Alpu Kiralık İskele; ESGİ firması hizmet verdiği kişilere yalnızca iskeleyi kurup bırakmaz. Aynı zamanda onlara 7 gün ve 24 saat boyunca destek de sağlar. İskelelerle ilgili sorunları hızla gidermeye çalışır. Hizmet verdiği kişilerin isteklerine ve taleplerine cevap verir. Ayrıca müşteri memnuniyetini de üst sırada tutar.

İş Güvenliğinin Önemi

Alpu güvenli iskele kiralamada lider markalardan bir tanesi olan ESGİ firması iş güvenliğine son derece önem verir. Bu nedenle sürekli güvenilir ekipmanlar kullanır. Kalitelerinin yüksek olması dolayısıyla gerekli olan İSO standartlarına da uygun şekilde çalışır. Bunların yanı sıra ESGİ ekibi, müşterilerinin projelerini de gizli tutar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94