Çifteler Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

18 Haziran 2019
1.393 kez okundu.
Çifteler Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Çifteler Kiralık İskele sistemleri, artan inşaat sektörü ile birlikte çokça kullanılan çalışma alanları arasına girer. Özellikle yerden yüksek bir yerde çalışan kişiler iş güvenliğini sağlama, iş kazalarının önüne geçme, kurallara ve yasalara uyma açısından iskele kullanımına gider. İnşaat alanlarındaki boya, bakım, tamir gibi işlerin bir kısmı yapılacak olan yapının ya da binanın üst bölümlerinde olabilir. Bu gibi durumlarda iş güvenliği önlemlerinin muhakkak alınması gerekir.

Ülkemizde yürürlükte olan İş Güvenliği Kanunu açısından da bu durum yasalarla koruma altına alınmış ve zorunlu duruma getirilmiştir. İskele sistemlerinin farklı türleri mevcuttur. Yapılacak farklı işler için ayrı ayrı iskele sistemleri tercih edilir. İskele sistemleri çoğunlukla borulardan oluşsa da platform yapıda olan iskeleler de bulunur. İnşaat bölgesindeki yapıların cephelerine kurulan iskelelere cephe iskelesi denir.

Cephe iskelesi daha makro boyutta olan iskele türüdür. Öte yandan belirli bir alan için kurulmuş olan iskele sistemleri de vardır. Mekansal çalışma iskelesi daha mikro boyuttadır ve çoğunlukla büyüklükleri bellidir. İskele kurmak ve kiralamak artık ESGİ ile çok kolay bir hal almıştır. ESGİ bünyesinde yer alan Çifteler güvenli iskele kiralama ile birlikte sizler de iş kazalarının önüne geçebilir, riskleri azaltabilirsiniz.

Çifteler Kiralık İskele

Profesyonel Ekip Kurulumu

Çifteler güvenli iskele kiralama alanında uzmanlaşmış mühendisler tarafından gerçekleştirilir. İnşaat mühendisleri iskele kurulacak olan alana bakarak statik hesaplamalarını yapar. Bunun sonucunda ise iskelenin nereye kurulması gerektiğini güvenli bir şekilde belirlemiş olurlar. İş kazası risklerini de olabildiğince düşürmeye çalışırlar.

Türk Standartlarına Uygun Tasarımlar

Çifteler Kiralık İskele; ESGİ firmasının profesyonelleşmiş ekibi iskele sistemlerini tasarlarken ve hayata geçirirken ülkemizde uygulanan yasal prosedürlere tamamen uyum sağlar. Türk Standartları Enstitüsü’nde yer alan iskele standartlarını gerçekleştirerek ortaya başarılı ürünler çıkarır.

Her Şeyin Önünde Olan İnsan Hayatı

Çifteler Kiralık İskele; ESGİ firması insan hayatını her şeyin önünde tutar. Bu nedenle iş güvenliğine maksimum seviyede önem verir. Çifteler güvenli iskele kiralama ile iş kazalarının önüne geçilir. Can ve mal kayıpları sonrasında ortaya çıkan yüksek maliyet en aza indirilmeye çalışılır. Çalışma ortamında daha güvenli sahalar yaratılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94