Eskişehir Merkez Kiralık İskele

12 Haziran 2019
1.155 kez okundu.
Eskişehir Merkez Kiralık İskele

Eskişehir Merkez Kiralık İskele; İskele, özellikle inşaat alanlarında sıkça kullanılan güvenli çalışma alanlarından bir tanesidir. İş güvenliği açısından yüksekte çalışan işçilerin iskele kullanması kanunlarda da yer alan zorunluluklardandır. İnşaat alanındaki bakım, tamir ve onarım gibi detayların düzgün şekilde yapılması için birtakım gereçlere ihtiyaç vardır. İskele de bu ihtiyaçları karşılamak amacı ile kurulur. Boru ya da platformlar aracılığı ile kurulan iskeleler can ve mal kayıplarının engellenmesine yardımcı olur.

İnşaat alanlarının cephelerine kurulan iskelelere cephe iskelesi adı verilir. Bazı durumlarda ise, yalnızca belirli bölgelere kurulan iskeleler vardır. Bu iskeleler genellikle belirlenmiş büyüklükteki iskelelerdir. Bunlara ise mekansal çalışma iskelesi adı verilir. Tüm bunların yanı sıra inşaat alanlarında yapılan işlemleri kolaylaştırmak amacı taşıyan iskelelere ise kalıp iskelesi denir. Her bir iskele türü farklı amaçlara hizmet eder. Eskişehir güvenli iskele kiralamak iş kazalarının önüne geçmesine yardımcı olur. Güvenli iskele kiralamak için en uygun yerlerden bir tanesi Eskişehir merkezli ve alanında uzman firmalardan olan ESGİ’dir.

Eskişehir Merkez Kiralık İskele

Kolay ve Hızlı Kurulum

Eskişehir güvenli iskele kiralama konusunda hayli tecrübeye sahip olan ESGİ firması alanında uzmanlaşmış olan mühendislerle çalışır. İskele kurulumu için gerekli olan mühendissel ve statik hesaplamalar onlar tarafından gerçekleştirilir. Statik hesaplamalar sonucunda iskele inşaat alanına en uygun yere kurulur. İnşaat mühendislerinin kurmuş olduğu iskeleler iş kazası risklerini en aza indirir. Bu sayede iş güvenliği de sağlanmış olur.

Türk Standartlarına Uygunluk

Eskişehir Merkez Kiralık İskele; ESGİ firması insan hayatının son derece önemli olduğunun bilincinde bir firmadır. Bu nedenle iskeleleri tasarlarken ve kurarken hiçbir detayı atlamaz. Tüm iskeleleri galvaniz maddesi ile kaplıdır. Ayrıca bu iskele sistemlerini üretirken Türk Standartları Enstitüsüne uygun şekilde üretim gerçekleştirirler. İskele üretimi yine profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede insan hayatı da tehlikeye atılmamış olur.

İş Güvenliği ve İnsan Hayatının Önemi

Eskişehir güvenli iskele kiralama bağlamında iskelelerin kurulumu ve sökülme işlemlerinin tamamı ESGİ firması tarafından gerçekleştirilir. Bunun amacı kişilerin iş güvenliğini sağlayarak insan hayatını maksimum seviyede koruyabilmektir. İskelenin kurulum ve söküm işlemlerinde de her aşamada olduğu gibi profesyonel takımlar çalışır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94