Han Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

15 Haziran 2019
1.400 kez okundu.
Han Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Han Kiralık İskele; Küresel dönüşümlerle birlikte yeni yapılar ve buna bağlı olarak inşaat alanları ortaya çıkar. İnşaatta çalışan kişilerin ve mal kayıplarını en aza indirmek, onların sağlığını korumak ve dışarıdan gelebilecek tehlikeleri ekarte etmek amacı ile birtakım gereçlere ihtiyaç duyulur.

İskele sistemleri de bu gereçlerden bir tanesidir. İskele sistemlerinin yapı amacına göre farklı türleri bulunur. Her iskele türünün amacı da değişkenlik gösterir. Cephe iskelesi genel olarak yapıların dış cephe üzerindeki boya, onarım, tamir gibi işleri için kullanılır. Bunun yanında mekânsal çalışma iskelesi adı verilen ve daha küçük ölçekteki alanlar için kullanılan iskele sistemi de vardır. İskele sistemlerinin kullanım yapısı farklılık gösterir.

Fakat bu sistemin kullanım amacı her çalışma ortamında aynıdır. İskele sistemleri işçilerin iş sağlığını ve güvenliğini korur. Aynı zamanda gerçekleştirilecek olan işlerin daha kusursuz ve çabuk halledilmesini sağlar. Güvenli iskele kiralamak kimi zaman zorlaşır. Bu durumlarda ise ESGİ firması sizlere yardımcı olur. Alanında lider firmalardan bir tanesi olan ESGİ firması ile Han güvenli iskele kiralayabilir ve işçilerin iş güvenliğini maksimum derecede sağlayabilirsiniz.

Han Kiralık İskele

Kaliteli Ekipman Kullanımı

Han güvenli iskele kiralama, çalışma ekibi ile olduğu kadar kaliteli ekipmanları ile de göze çarpar. Tasarlanan iskeleler profesyonel inşaat mühendisleri tarafından kontrol edilir ve statik hesaplamaları yapılır. Kullanılan ekipmanların ve gereçlerin tümü yasal mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak tasarlanır. ESGİ’nin çalışma ekibi yenilikçi yapısı sayesinde son çıkan teknolojilerden yararlanarak iskele projelerini hayata geçirirler.

İSO ve TSE Standartlarına Uygunluk

Han Kiralık İskele; ESGİ firması uluslararası bir standart kuruluşu olan İSO (Uluslararası Standartlar Teşkilatı) standartlarına uygun olarak çalışır. Bu sayede rakiplerini eleyerek alanında lider markalardan bir tanesi olur. İSO standartlarının gerçekleştirilmesinin zor olması ESGİ firmasını durdurmaz. Aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsü’nün gereklerini de yerine getirerek çalışır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Han güvenli iskele kiralama konusunda müşteri memnuniyeti ve istekleri önemlidir. ESGİ, tüketicinin taleplerine cevap verir. Her tüketici için ayrı çalışma ortamı olduğunun bilincindedir. Bu nedenle bu çalışma ortamlarına uygun olarak iskele sistemi oluşturur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94