Odunpazarı İskele Kiralama | Güvenli İskele Kiralama 2024

02 Eylül 2019
1.149 kez okundu.
Odunpazarı İskele Kiralama | Güvenli İskele Kiralama 2024

İnşaat sektörü hayatımızın birçok alanında yer alan yapıların ve yerleşim alanlarının düzenli bir şekilde inşa edilmesini sağlar. Binalar, alışveriş merkezleri, köprü ve havaalanları inşaatlarında kullanılması gereken ekipmanlardan biri de inşaat iskelesidir. İskele işçilerin, yüksek katmanlı yapılarda kullanması için olmazsa olmaz bir ekipmandır. Özellikle yüksek alanlarda çalışan işçilerin, iş güvenliği ve inşa edecekleri yapının birçok alanına kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Güvenli ve sağlam iskele yapıları için ESGİ firması, işçilerinizin iş kazası yaşamadan, etkin bir şekilde çalışmalarını sağlayacak Odunpazarı İskele Kiralama hizmeti vermektedir.

Kaliteli İskele Hizmeti

 Birçok çeşidi olan iskele hizmetinde, çalışılacak alanın ve mekanın imkanlarına göre kaliteli iskele kurulumu yapan şirketimiz, iç mekan için küçük katmanlı iskele kurulumu yapmaktadır. Aynı zamanda inşaat için destek iskelesi, işçilerin çok katlı yapılarda destek almasını sağlayacaktır. Kaliteli iskele hizmeti sayesinde, matematiksel hesaplama yaparak, mekan ve yüksekliği statik ve dengeli bir hale getirerek güvenli iş sahası imkanı sunmaktadır.

Odunpazarı İskele Kiralama

İş Güvenliğinde İskelenin Önemi

 ESGİ firması olarak iş güvenliği önceliklerimiz arasında bulunmaktadır. İnşaat işçiliği yer yer tehlikeli olabilen ve işçilerin dengeli bir düzenek üzerinde sağlıklı çalışmaları gereken bir alandır. Bu nedenle iş kazasına olanak vermeyen Odunpazarı İskele Kiralama hizmetimizde, profesyonel ekip arkadaşlarımızla 7 gün 24 saat firmanızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. İç ve dış mekanlar için kuracağımız iskeleler, uzmanlarımız tarafından tehlikeye mahal vermeyen bir özenle kurulmaktadır. İnşaat mühendislerimizden destek aldığımız, kurulum ve söküm aşamalarında gerek yapıya gerekse inşaat işçilerine sorun yaratabilecek etmenleri hesaplamaktayız. Özenle güvenilir sağlam çalışma ekipmanları için ESGİ firması, firmanızın desteği olacaktır.

Hizmet Alanlarımız

 Eskişehir’de yer alan firmamız, iç ve dış mekanlarda iskele kurulumu için profesyonel ve uzman kadrosuyla iskele kurulumunu kısa zamanda yapmaktadır. Eskişehir merkezinde ve ilçelerinde hizmet veren firmamız, inşaat alanında ihtiyaç duyulan iskele desteğini söz verilen tarihte kurmaktadır. İş sağlığı ve iş güvenliği açısından, inşa edeceğiniz yapı ve işçilerinizin bir nevi sigortası olacak Odunpazarı İskele kiralama hizmetinden yararlanmak için ESGİ firmamızla iletişim kurmanız yeterli olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94