Günyüzü Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

22 Haziran 2019
1.067 kez okundu.
Günyüzü Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Günyüzü Kiralık İskele; İnşaat alanları değişen yaşam koşulları ve nüfusun artması gibi etkenler dolayısıyla günümüzde artmış ve yaygınlaşmıştır. Lunapark yapımı, çatı onarımı ve bakımı, alışveriş merkezleri, yüksek binalar ve rezidanslar gibi yapıların inşaat alanlarında iskele sistemleri sıkça kullanılır. İskele sistemleri yüksekte çalışan işçilerin iş güvenliğini ve sağlığını korumak amacını taşır. Güvenli iskeleler hem can hem de mal kayıplarını önler.

Bu sayede işverenin iş kazası risklerinden kaynaklanan kayıp maliyetini en aza indirir. Yapı amaçlarına göre farklı iskele çeşitleri bulunur. Kimi iskeleler yalnızca cephelerin boya, badana, bakım gibi işleri gerçekleştirilirken kurulur. Kimi iskeleler ise daha küçük bir alana hizmet eder. Mekansal çalışma iskelesi olarak geçen bu tür çalışma alanlarının genellikle büyüklüğü belirlidir. Eskişehir merkezli olan ESGİ firması alanında uzman çalışma kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet sunar. ESGİ iskeleleri ile sizler de çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlayabilir, can ve mal kayıplarını en aza indirebilirsiniz. Günyüzü güvenli iskele kiralama ESGİ bünyesine bağlıdır. Dolayısı ile ESGİ kapsamındaki güvencelerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Günyüzü Kiralık İskele

Hızlı Teslimat

Günyüzü güvenli iskele kiralama, 1 ay öncesinden haber verildiği takdirde hızlı teslimat sağlar. İskelenin kullanım amacına uygun olarak ekipmanlar ile kolay kurulum ve teslimat tamamlanır. Ayrıca iskele ile çalışılacak olan alanın tamamlanması sonucunda ESGİ’nin profesyonel ekibi iskele söküm için gelir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan ESGİ firması, tüketici taleplerine cevap vermeye çalışır.

Profesyonel Çalışma Ekibi

Günyüzü Kiralık İskele; ESGİ firmasında yer alan çalışma ekibinin tümü alanında uzman olan profesyonel kişilerden oluşur. Deneyimli ve başarılı inşaat mühendisleri iskelenin kurulacağı alanın ve iskelenin tüm statik hesaplamalarını gerçekleştirir ve iskeleyi uygun yere konumlandırırlar.

Maksimum İş Güvenliği

ESGİ firması vizyon ve misyon açısından bakıldığında insan hayatının ve sağlığının her şeyin önünde olduğunu bilerek hareket eder. Bu nedenle iş kazalarını ve iş risklerini en aza indirmek için çalışır. İnşaat alanlarında dışarıdan gelebilecek çalışma riskleri de yer alır. Günyüzü güvenli iskele kiralama sizler de inşaat alanındaki can ve mal kayıplarının önüne geçebilir, güvenli çalışma ortamları yaratabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94