Eskişehir İskele, Güvenli İskele

11 Aralık 2020
734 kez okundu.
Eskişehir İskele, Güvenli İskele

Eskişehir iskele kiralama hangi firmalardan yapılır? İnşaat iskeleleri, inşaat alanlarının hemen yanında bulunan onarım, boyama, restorasyon ve bakım gibi işlerde kullanılan ve de yüksek olan katlara rahatlıkla çıkabilmeyi sağlayan gerekli güvenlik önlemlere sahip bir inşaat aracıdır. Eskişehir iskele ile personellerin güvenli ve rahat bir şekilde, iç ve dış cephe işlerini yapabilmeleri sağlanır. Esgi inşaat iskeleleri için detaylı tüm bilgilere yazımızın içeriğinde ulaşabilirsiniz.

Eskişehir İnşaat İskelesi

Eskişehir iskele; fitting, boru, platform ve de diğer parçaların kullanılması ile kurulan güvenli sistemlerdir. Eskişehir iskele için kullanılan bir diğer isim de cephe iskelesidir. Bu iskeleler sayesinde inşaatın, binanın dış cephe işleri hem güvenli hem de hızlı bir şekilde tamamlanır. Bu sistemler, yapıların boyutuna, büyüklüğüne göre farklı ölçülerde kurulabilir. İnşaat işinde çalışmak son derece riskli bir iştir. Özellikle de yüksek katlarda ve dış cephe işlerinde çalışmak çok daha büyük tehlike arz eder. Eskişehir iskele sayesinde dış cephe işlerinizi, personelinizi tam anlamıyla güvene alarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir İskele

Eskişehir iskele nedir? İnşaat iskelesi ne işe yarar? İnşaat iskeleleri; çeşitli malzemelerden yapılabilir. Genelde dış cephe işleri için kullanılmakta olan bu platformun sağlamlığı ve güvenliği son derece önemlidir. Öyle ki yanlış bir kurulum ya da yeterince dayanıklı olmaması, çalışan kişiyi çok ciddi bir tehlikeye sokabilir. Eskişehir iskele ile personelinizin canını tehlikeye atmadan, işlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İnşaat iskelesinin kurulumu, firmanın çalışanları tarafından yapılarak, olası bir aksiliğin önlemi alınmış olur.

Eskişehir Güvenli İskele

Eskişehir iskele güvenli midir? Eskişehir’in en eski ve köklü firmalarından olan Esgi ile inşaatlarınız için gönderilen iskelelerin kurulumu firma tarafından sağlanır. Son derece kaliteli malzemelerle hazırlanan iskeleler, güvenli bir kurulumun ardından kullanıma hazır bir hale gelir. Bu şekilde inşaat işleriniz ve dış cephe onarım, bakım, boyama, restorasyon işleriniz hem çok daha hızlı hem de güvenilir bir şekilde tamamlanır.

Eskişehir İskele Kiralama Firmaları

Eskişehir iskele kurulumunda hangi malzemeler kullanılır? İnşaat iskelesinin kurulumu esnasında kullanılan başlıca malzemeler şu şekildedir;

 • Fitting
 • Borular
 • Platform
 • Ve küçük aksesuarlar

Eskişehir iskele kurulumu ve sağlamlığı son derece önemlidir. Eskişehir’in en köklü firmalarından Esgi ile inşaat işlerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İnşaat işlerinde çalışan personeller özellikle dış cephe işlerinde çok sayıda kaza yaşıyorlar. Bu kazaların önüne geçmek adına belli başlı önlemler almak gerekir. Bunların en başında ise dış cephe, yüksek katlar için kullanılan inşaat iskelelerinin kurulumu ve kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Esgi Eskişehir iskele olarak son teknoloji malzemeler ile üretilen iskelelerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güvenli İskele Nedir?

Eskişehir iskele hizmetleri için en doğru adres hiç şüphesiz Eskişehir’in en köklü firması olan Esgi’dir. Dış cephelerin inşaat işinde; onarım, boya, restorasyon gibi faaliyetleri gerçekleştirmek için kullanılmakta olan yardımcı sistemlerin adı inşaat iskelesidir. Eskişehir iskele üç çeşide ayrılır. Bunlar;

 • Kamalı flanşlı inşaat iskelesi
 • Güvenlikli H tipi inşaat iskelesi
 • Modüler inşaat iskelesi

Bu iskele tipleri, farklı ortam ve boyutlara göre duruma uygun olarak seçilir. Sizler de tüm inşaat işlerinizi zamanında ve herhangi bir mal ya da can kaybı yaşamaksızın tamamlayabilirsiniz.

Eskişehir İskele, Güvenli İskele

İnşaat İskelesi Nedir?

Eskişehir iskele nedir? İnşaat iskelelerine verilen bir diğer isim “cephe iskelesi” dir. İnşaat iskeleleri ya da cephe iskelesi yapıların dış cephelerindeki bütün işlemlerin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Yapının, binanın boyutuna göre farklı türlerde ve ölçülerde kurulmakta olan bu sistemler, inşaat alanında çalışmayı son derece kolaylaştırır. Yüksek katlarda, dış cephede çalışmak son derece zor ve riskli bir iştir. Fakat Eskişehir iskele ile çalışanlarınız herhangi bir can kaybı ya da kaza durumu yaşamaksızın yüksek katlara sahip olan yapıların işlerinde dahi kolay bir şekilde çalışabilirler.

Güvenli İskele Nerelerde Kullanılır?

Eskişehir iskele hangi bölümlerde kullanılır? İnşaat iskeleleri genel olarak inşaat yapılarının dış cephe işleri için kullanılır. Bunun yanı sıra yüksek zeminlerde de aynı şekilde kullanılabilir. Peki Eskişehir iskele hangi işlerin yapımında kullanılır? Cephe iskeleleri genel olarak dış cephelerin şu işlerinde kullanılır;

 • Bakım
 • Onarım
 • Restorasyon
 • Boyama
 • Gemi inşaatı
 • Alışveriş merkezleri inşaatı
 • Köprü yapımı
 • Stadyumlarda
 • Asansör kuyusu açmak için
 • Yol yapım çalışması
 • Endüstriyel tesisler
 • Çatı işlerinde
 • Gösteri merkezleri

İnşaat iskeleleri çalışanların canını tehlikeye atmadan, işlerini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlamaları için kurulmakta olan yardımcı sistemlerdir. Kurulum firmamız tarafından gerçekleştirilip, inşaat iskelelerimizin tamamı garanti kapsamındadır. Eskişehir iskele sistemlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Güvenli İskele Kiralama Fiyatları

Cephe iskeleleri kiralama ücretleri nasıldır? Cephe iskeleleri sabit bir standarda sahip değildir. Yani, yapılacak olan işe, yapının ve mekanın büyüklüğüne, boyutuna, kullanacak olan kişi sayısına göre özel olarak dizayn edilir. İnşaat iskeleleri için mevcut olan bazı çeşitler şu şekildedir;

 • Güvenlikli H tipi cephe iskelesi
 • Modüler cephe iskelesi
 • Kamalı flanşlı cephe iskelesi
 • Masa tipi iskele
 • Cup lock iskele
 • Kovanlı iskele
 • Teleskop iskele

İnşaat iskelesini kullanacağınız alanı ve durumu bildirmeniz halinde, sizler için en uygun olan iskele sistemleri tarafımızca belirlenir ve de kurulum da firmamız tarafından sağlanır. Ürünlerimiz Esgi garantisi altında olup, bizde kaynaklanabilecek olan tüm problemler için tarafımızca garanti sağlanmaktadır.

Güvenli İskele Kurulumu Nasıl Yapılır?

İnşaat iskeleleri; dış cephe, çatı, kurulum, onarım, boya, restorasyon, bakım ve daha pek çok alanda işlerinizi kolaylaştıran yardımcı sistemlerdir. İnşaat iskelelerinin kalitesi ve kurulum şeklinin düzgün olması, çalışanların canının ve sağlığının tehlikeye atılmasının önüne geçer. Güvenli inşaat iskeleleri sayesinde inşaat işleriniz hızlıca ve de güvenle tamamlanır. Cephe iskelesi ya da inşaat iskelesi; kullanılacak olan alana, yapılacak olan işleme, kullanacak kişi sayısına göre farklı çeşitlerde kurulur. Bu sebepten dolayı firmamıza kullanım amacınızı ve sizlerden istenilen tüm bilgileri belirtmeniz halinde sizler için en uygun olan iskele sistemi belirlenir. Sizlerin ve çalışanlarınızın güveni için güvenli iskele sistemlerimiz Esgi olarak bünyemizde çalışmakta olan kurulum personelleri tarafından kurulur ve kontrol edilir. Kullanımın ardından, işlemleriniz tamamlandıktan hemen sonra söküm işlemleri için de yine firmamız tarafından sizlere personellerimiz yönlendirilir.

Güvenli İskele M2 Fiyatları

Esgi firması olarak yıllardan beri siz değerli müşterilerimiz için son derece güvenli ve kaliteli bir hizmet anlayışını belirledik. Güvenli iskelelerin kurulumu, sökümü firmamız tarafından karşılanır. İnşaat iskeleleri; kullanılacağı alana, kullanılacak olan yere ve duruma göre çeşitlere sahiptir. Sizler için en uygun olacak olan güvenli iskele firmamız tarafından belirlenir ve sizlere gerekli bilgiler verilir. Sizler tarafından son kararın verilmesi ile birlikte güvenli iskele malzemeleri firma personellerimiz ile birlikte kurulum için alana gönderilir. Kullanılacak olan alanın metrekaresine, kullanım amacına göre fiyatlar değişim gösterir. Bu sebepten dolayı önce iskelenin çeşidi belirlenir ve daha sonra bir fiyat bilgisi çıkarılır. İnşaat iskeleleri ile işinizin bitmesinin ardından firmamız tarafından gönderilecek olan personellerle söküm işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94