Mahmudiye Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

25 Haziran 2019
1.034 kez okundu.
Mahmudiye Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Mahmudiye Kiralık İskele; İskele sistemleri köprü, baraj, stadyum yapımı gibi inşaat alanlarında fazlasıyla yaygın kullanılan çalışma alanlarındandır. İş güvenliği açısından bakıldığında yerden belli mesafe yüksekte işini sürdüren kişilerin iskele kullanması gerekir. Bu durum ülkemizdeki İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile de güvence altına alınmış ve zorunluluk durumuna getirilmiştir. İskele kullanımı güvenli inşaat ortamı yaratır.

Bu sayede hangi iş yapılırsa yapılsın, en önemli unsur olan insan hayatı korunmuş olur. İskele sistemleri kullanılacak alana bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak boru ya da platform şeklinde kurulur. İnşaat alanında çalışan kişilerin can ve mal kayıplarını önlemek amacı taşırlar. İskele sistemlerinin esas amacı iş güvenliği sağlamak olsa da, kullanıldığı takdirde yapılacak işlerin hızlı, kolay ve sorunsuz olarak bitirilmesine de yardımcı olur.

Güvenli iskele alanında uzman ve lider firmalardan olan ESGİ tarafından karşılanır ve temin edilir. ESGİ Eskişehir merkezli bir firma olsa da yan ilçelerle de çalışır. Sizler de inşaat alanında iş kazalarını önlemek, can ve mal kayıplarının önüne geçmek için Mahmudiye güvenli iskele kiralayabilirsiniz.

Mahmudiye Kiralık İskele

Hızlı ve Kolay Teslimat

Mahmudiye güvenli iskele kiralamak ESGİ firması ile artık çok kolay. ESGİ, profesyonel çalışma kadrosu ile iskele kurulacak olan inşaat alanının ve iskelenin statik hesaplamalarını yaparak sizlere teslim eder. Ayrıca kurulum, kullanım ve söküm aşamalarında da müşterilerini yalnız bırakmaz. İskele sistemleri ile ilgili bir sorun olduğunda bu sorunu problemsiz şekilde çözmeye çalışır.

Türk ve İSO Standartlarına Uygun Çalışma

Mahmudiye Kiralık İskele; ESGİ firması hem Türk hem de uluslararası kalite standartlarına uygun inşaat ekipmanları tasarlar. Ayrıca müşterilerine danışmanlık hizmeti de sunar. Bu sayede hangi şantiye alanına hangi iskelenin kurulacağı konusunda yardımcı olur ve uzman kadrosu ile yol gösterir. Sorun değil çözüm odaklı olan firma müşteri taleplerine en uygun cevabı vermeye çalışır.

İş Güvenliğinin Önemi

Mahmudiye güvenli iskele kiralama kapsamında ESGİ firması insan hayatının her şeyin üstünde olduğunun farkındadır. Bu nedenle iş güvenliğine gereken önemi vererek çalışanları koruma altına almaya çalışır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94