Güvenli İskele Kiralayanlar | Neden ESGİ?

08 Şubat 2018
1.536 kez okundu.
Güvenli İskele Kiralayanlar | Neden ESGİ?

Eskişehir’de faaliyetlerini sürdüren firma olarak güvenli iskele kiralayanlar alanında en iyisi olarak görüyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler de kendimize, çalışanlarımıza ve iskelelerimize son derece güveniyoruz. O yüzden de kendimizi en iyi olarak görüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın sağlığı bizler için üst düzey bir öneme sahip. Bu yüzden elimizden gelenin kat be kat fazlasını yapmak için çalışıyoruz.

Güvenli iskele kiralayanlar olarak iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde dikkat ettiğimiz pek çok konu bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken noktalar:

  • İskelenin kurulumu, sökülmesi ve üzerinde herhangi bir değişiklik yapılması için bu konularda eğitim almış ve mesleki yeterliliği olan kişiler tarafından yapılmasına önem veriyoruz.
  • İskele çeşitlerinin işe uygun olarak seçilmesine öncelik tanıyoruz. Bunu da genellikle bu konudaki eğitimli kişilerin yapmasını tavsiye ediyoruz.
  • İskele çalışmalarında güvenliği olumsuz etkileyebilecek hava koşularına göre alınması gereken güvenlik tedbirlerini almaya öncelik tanıyoruz.
  • Çalışanların ve çalışma esnasında kullanılan malzemelerin herhangi bir şekilde düşme riskine karşı gerekli önlemleri alıyoruz.
  • İskelelerin taşıyabileceğinden fazla yüklerin yüklenmemesine önem gösteriyoruz.
  • İskelelerin kurulacağı zeminlerin kontrolünü yapıyoruz ve uygunsuz zemin koşulları için gerekli olan önlemleri alıyoruz.
  • Çalışanların koruyucu donanımları kullanmaları hakkında teşvikte bulunuyoruz.

Güvenli İskele Kiralayanlar

Güvenli iskele kiralayanlar olarak birçok konuya dikkat ediyoruz. Bu sayede de güvenli olmayı başarıyoruz. Tüm çalışmaların alanında uzman, profesyonel ve bu işin ehli olan insanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Bu sayede hem ekibimize hem de iskelelerimize güveniyoruz. Sizlerin de güvenini kazanmak memnun olmanızı sağlamak için de elimizden gelenin fazlasıyla çalışıyoruz.

Uygun fiyatlarımız, güvenilir, sağlam ve dayanıklı iskelelerimizle yapacağınız işler de artık hiçbir sorun çıkmayacak. Bu sayede de rahatlıkla işlerinizi yapabileceksiniz. Sizlerin bizden memnun kalması bizlerin en büyük gururudur. Şirket olarak gerçekleştirdiğimiz politikalarımız ise, insan sağlığı, iş sağlığı ve güvenliği, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetidir. O yüzden her geçen gün daha fazla çalışıp sizlere kusursuz hizmet sunmak için çabalıyoruz. Bu çabalarımızın da karşılıksız kalmadığını görmek bizleri son derece memnun ediyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94