Beylikova Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

08 Haziran 2019
1.108 kez okundu.
Beylikova Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Beylikova Kiralık İskele; Günümüzde gelişen ve değişen dünyayla birlikte inşaat alanları da oldukça yaygınlaşır. Köprü, stadyum, alışveriş merkezi, yeni evler, binalar, enerji santralleri, havaalanları, çatı sistemleri gibi yapıların oluşumu ivme kazanır. Bu yapıların oluşumu tamamlanırken iskele sistemlerine ihtiyaç duyulur. İskele sistemleri inşaatlara güvenli çalışma alanları sağlar, iş güvenliği getirir, can ve mal kayıplarının önüne geçer.

Maliyet açısından bakıldığında iskele sistemi inşaat firmalarına ekstra maliyet gibi görünse de insan hayatının kaybedilmesi sonucundaki yıkım çok daha büyük olur. Ülkemizde yürürlükte olan kanunlarda da bu durum açıkça belirtilir ve yerden belirli bir mesafe yüksekte çalışacak olan kişilerin iskele sistemi kullanmaları zorunlu hale getirilir. İskele sistemlerinin çalışacak olan alana göre farklı türleri bulunur. Bu bağlamda hangi tür iskele o çalışma alanına uyuyorsa o kısma konumlandırılır. Türk standartlarına uyan, sağlam, güvenli iskele bulmak ESGİ firması ile artık çok kolay bir hal almıştır. Eskişehir merkezli ve iskele konusunda lider firmalardan olan ESGİ profesyonel ekibi ile hizmet verir. Beylikova güvenli iskele kiralayın ve siz de iş kazalarının önüne geçin!

Beylikova Kiralık İskele

İSO Standartlarına Uygunluk

ESGİ firması bünyesinde yer alan Beylikova güvenli iskele kiralama İSO standartlarına uygundur. ISO’nun standart olarak sunduğu sistem uygulamalarına sahip olan firma son derece kaliteli ve uzman ekibi ile müşterilerine hizmet verir. Rekabet konusunda rakiplerini geride bırakan ESGİ firması tedarikçileri ile de anlayışlı ilişkiler kurar. Ayrıca profesyonel ekip ve yönetim sayesinde kiralanan iskelenin statik hesaplamaları ESGİ’nin uzman mühendisleri tarafından gerçekleştirilir.

Maksimum Güvenlik

Beylikova Kiralık İskele; ESGİ firması müşterilerine %100 denebilecek düzeyde iş güvenliği sağlar. İskelenin hangi iş için kullanılacağı, o işe göre iskelenin tasarlanması ve kurulması gibi işlemlerin hepsi ESGİ tarafından düşünülür ve gerçekleştirilir.

Müşteri Memnuniyeti

Beylikova güvenli iskele kiralama ESGİ bünyesine bağlıdır. ESGİ firması müşterilerinin isteklerini en üst seviyede tutar. Onlar için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önemlidir. Hizmet verdiği kişilerin inşaat alanında can ve mal kaybı yaşamamaları için ellerinden gelen en iyi iskele sistemlerini tasarlar ve hayata geçirirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94