Odunpazarı Güvenli İskele | İskele Kiralama 2024

08 Şubat 2018
1.732 kez okundu.
Odunpazarı Güvenli İskele | İskele Kiralama 2024

Eskişehir Odunpazarı ilçesinde hizmet veren firmamız sayesinde bina ve inşaat işlemleriniz en hızlı ve pratik şekilde bitecek. Çünkü iskelelerimiz sayesinde çalışanlarınız kolaylıkla korkmadan üstünde rahatlıkla hareket edebilecek. Durum böyle olunca da işleriniz hiç aksamadan hızlıca bitecek. Odunpazarı güvenli iskele sayesinde iş ve işçi güvenliğini ön planda tutarsınız. Güvenli iskele sistemimiz ilk önce insan hayatı diyor ve öncelikli işi çalışanların güvenli bir şekilde sağlam adımlarla işlerini yapmalarını sağlamak oluyor.

Odunpazarı güvenli iskele sistemleri ile her alanda rahatlıkla çalışmalarınızı ve işlemlerinizi yapıp yaptırabileceksiniz. Büyük alanlarda temizlik, elektrik, dekorasyon vb. gibi sebeplerle ya da yeni bir bina inşaatı esnasında ya da var olan bir binanın yalıtımı, boyası gibi durumlar esnasında korkmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz iskelelerimiz sayesinde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İskelelerimize ve iskele çeşitlerimizin sağlamlığına bizler güveniyoruz. Bu güveni de önceki çalışmaların pürüzsüzlüğünden ve iskelelerimizin son derece sağlam yapısından alıyoruz.

Odunpazarı güvenli iskele sistemlerinin çeşitleri de mevcuttur.

Odunpazarı Güvenli İskele

İskele çeşitleri:

  • Sabit iskeleler, yer değiştirme ihtiyacı olmadan sadece yüksek kısımlarında devam eden çalışmalar için kullanışlıdır. Dış cephe boyası ve sıvası, tesis bakımı ve bina içi yüksek çalışmalar için son derece güvenilir bir şekilde kullanılabilir.
  • Asma iskeleler genellikle sabit iskelelerin kurulumunun çok masraflı olduğu hatta gerek bile olmadığı yerlerde kullanımı doğrudur. İki yönlü şekilde kullanım kolaylığı sağlar. Çok yüksek yapıların dış cephelerini kaplama, boya ve dış cephe temizlik işlemleri için kullanışlıdır.
  • Hareketli (mobil) iskeleler ise yüksekte bulunan yerler ve sıkça yatay yer değiştirmek zorunda kalınan işlemler için kullanılır. Bu iskeleler kilitlenebilir tekerlekler üzerinde hareket edebilir niteliğe sahiptir. Bina içi tavan boyaları, asma tavan, tavan elektrik tesisatı işlemleri için de kolay bir şekilde kullanılabilir.

İskelelerimizde önce güvenliğe önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı kullanılan malzemesine, kullanışlılığına dikkat ediyoruz. Kullanacağınız alana göre çeşitlenen iskele sistemlerimiz ile istediğiniz alanda rahatlıkla çalışmalarınızı yapabileceksiniz. Güvenilir, kullanışlı, sağlam ve tam donanımlı yapıları sayesinde hiç tereddüt etmeden dilerseniz kendinizin ya da çalışanlarınızın rahatlıkla kullanabileceği sistemlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94