Tepebaşı İskele Kiralama – ESGİ Kalitesi

07 Eylül 2019
1.350 kez okundu.
Tepebaşı İskele Kiralama – ESGİ Kalitesi

İnşaat sektöründe önemli olan taşıma, ölçme ve yapıların inşa edilmesi sırasında erişim kolaylığı sağlayan iskele sistemleri, güvenli ve kaliteli Tepebaşı İskele kiralama hizmetiyle anında ulaşabileceğiniz ESGİ firması iletişim hattında. Yapmanız gereken tek şey, kurulumun yapılacağı mekan bilgilerini ve adresini paylaşmanız olacaktır. İş sağlığı ve güvenliği açısından denge, zemin kayma olasılıklarının hesaplanarak doğru bir şekilde yapıldığı iskele kurulum hizmetimiz, inşaatın her alanında, havaalanı, köprü, stadyum ve bina gibi çoklu yapılar için uygundur.

İnşaat alanında çalışan işçilerin can ve mal kaybı yaşamamaları için güvenli ve dengeli bir zemine ihtiyaçları vardır. Bunun için bütün cepheleri korunaklı, demir ve tahta iskele kurulumları firmamız tarafından tam teşekkülü bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Erişim ve çok katlı yapılar için

Havaalanı, stadyum ve köprü gibi yüksek mesafeleri olan yapıların ulaşım ve erişim kolaylığını sağlayacak olan Tepebaşı İskele Kiralama hizmetimiz, mühendis personelimiz tarafından statik ve matematiksel hesaplamalar yapılarak olabildiğince güvenilir ve sağlam bir hale getirilir. Sabit yapılar için kullanılabilen iç ve dış mekan iskeleleri kaliteli malzemeler ve ekipmanlar sayesinde işçilerin kolay bir şekilde ulaşım imkanı kazanmasını sağlar. ESGİ firması olarak, önceliğimiz olan iş güvenliği aşamasında çok katlı yapılar için kurulumunu gerçekleştirdiğimiz iskelelerin denge ve ağırlık olanaklarını test ederek tarafınıza teslim ederiz.

Tepebaşı İskele Kiralama

Hızlı ve Kaliteli Kurulum:

Kısa zamanda kurulum yapan firmamız, iskele kiralama sektöründe öncü ve yenilikçi olarak anılmaktadır. Kullandığımız kurulum malzemelerimiz son teknoloji ve sağlam materyallerden olduğu için, hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Kısa zamanda kurulan iskelelerimiz, sağlamlık açısından dinamikleri ve taban sabitlikleriyle iş kazasına ve mal kaybına olanak vermemektedir.

İSO standartlarımız

ESGİ firması olarak Türkiye ve uluslararası inşaat ekipmanlarında nitelikli ürünler tasarlar ve kullanım kolaylığı sağlarız. Kaliteli ekipmanlarımız sayesinde, anında kurulum ve sağlamlık garantisi verirken, ekip arkadaşlarımız size Tepebaşı İskele Kiralama alanlarında da bilgi aktarımı yapmaktadır. Aynı zamanda proje odaklı çalışmalarınızda önceden çalışma sahasına gelir, analizler yapar ve size yapım aşamasında ihtiyacınız olan iskele malzemeleri hakkında bilgi veririz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94