Güvenli İskele Nedir? | Kiralama Hizmeti

08 Şubat 2018
1.527 kez okundu.
Güvenli İskele Nedir? | Kiralama Hizmeti

Güvenli İskele Nedir; Güvenli iskele sistemleri, bir bina ya da çeşitli yapıların, güvenli bir saha alanına dönüştürülerek çeşitli müdahalelerin yapılması işlemidir. İnşaat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bakımlar, onarım çalışmaları ya da yapının yıkılmasına uygun olarak uygulanan korumacı bir teknik olarak söz etmek mümkündür. Güvenli iskele nedir konusunda genelde farklı sistemler ve işleyişler ele alınabilir. Bu sistemde sizler adına güvenli bir mekanizma islediğimizden, uygun seviyelere göre çalışma düzeni takip etmekteyiz. Buna paralel olarak;

  • Yatay korkuluk düzenekleri
  • Çapraz bağlantı sistemleri
  • Ana taşıyıcılar
  • Birbirinden farklı platform düzenekleri
  • Merdiven sistemleri

gibi çeşitli mekanizmalardan oluşur. Buradaki temel amaç yapıya göre bir sistem oluşturulması ve güvenlik esaslarının baz alınmasıdır. Bu nedenle de güvenli iskele oluşumu, bir yapının dış alanı ya da iç bölgelerinde daha güvenilir bir sahanın düzenlenmesi adına yapılan önlemler olarak da tanımlamak mümkündür.

Güvenli İskele Nedir

Güvenli İskele Mekanizmaları ve Aşamaları

Güvenli iskele sistemlerinde daha önce ahşaplar kullanılmakta fakat tam anlamıyla güvenliği sağlamaması nedeniyle bir takım kazalar meydana gelmiştir. Fakat günümüz teknolojisi ve diğer geliştirmelere bağlı olarak, çelik iskele üzerinde yoğunlaşan firmamız, profesyonel bir çalışma düzeninde yasal izinler ve sertifikalar ile tam donanım ile çalışma sergiler. Özellikle insan hayatına önem verilmesi ve yapının korunması yönünde yapılması gereken güvenli iskele çalışmalarımız, montaj aşamasından uzun süreli kullanımlara kadar belirli bir aşamada ve düzende ele alınmaktadır.

Güvenli iskele Çalışmalarında Profesyonel Hizmet

Her zaman müşteri odaklı çalışmak, günümüz gelişmelerini takip etmek ve kaliteli bir montaj işlemlerini yapmak önemlidir. Eğer güvenli iskele nedir tanımı tam olarak karşılanmak isteniyorsanız, ilgili yapının ve insan hayatının bir arada korunmasının ele alınması gerekiyor. Hele ki dış etkenlere karşı dirençli olması ve çalışanların işlerini pratik hale getirmeleri açısından da sistemin mutlaka belirli bir deneyim ile gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Sizler adına ise güvenli iskele tanımına yakışır bir düzende, memnuiyetinizi baz alarak, uygun fiyat alternatifleriyle bu hizmeti karşılıyoruz. Buradaki emel amaç, işlerin düzenli olarak gitmesini sağlamak ve oluşabilecek çeşitli iş kazalarının önüne geçebilmektir. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94