İnönü Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

28 Haziran 2019
1.086 kez okundu.
İnönü Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

İnönü Kiralık İskele; Stadyum, köprü, havaalanı gibi yerlerin yaygınlaşması ile birlikte inşaat çalışmaları da artar. Yapılacak olan binaların ya da yapıların boyalarının, tamirlerinin, bakımlarının ve kurulumlarının sağlıklı ve düzenli şekilde yapılabilmesi için iskele sistemine ihtiyaç duyulur. İskele sistemleri işlerin yalnızca hızlı ve kolay yürümesini değil; aynı zamanda kaliteli şekilde oluşmasına da yardımcı olur. Kurulan iskele sistemlerinin türü farklı olsa da temelde aynı amaçla oluşturulur.

İskele sistemleri yüksekte çalışacak olan işçiler açısından önemlidir. Bu sistemler sayesinde kişilerin iş sağlığı ve güvenliği gibi konuları garanti altına alınır. İskele sistemleri konusunda alanında uzman ve lider firmalardan bir tanesi ESGİ firmasıdır. ESGİ, Eskişehir merkezli bir firmadır. Eskişehir’de üniversitelere ve herkesçe bilinen alışveriş merkezlerine iskele sağlar. Genel olarak küçük ya da orta ölçekli inşaat alanları ile çalışsa da büyük ölçekli çalışmaları da vardır.

ESGİ firmasının pek çok ayağı vardır. Bu nedenle yalnızca Eskişehir merkezde değil, çevre illerde de tüketiciye hizmet sunar. Sizler de İnönü güvenli iskele kiralayarak iş kazalarının önüne geçebilir ve gider maliyetini azaltabilirsiniz.

İnönü Kiralık İskele

Yenilikçi Bakış Açısı

ESGİ firması kapsamında yer alan çalışanlar yenilikçi bakış açıları ile firmayı her gün biraz daha ileri taşırlar. İnşaat ve iskele bağlamında teknolojik çalışmaları takip eder ve gelişmeleri kaydederek daha iyisini yapmaya çalışırlar. İnönü güvenli iskele kiralayarak iş kazalarının önüne geçebilir, başarmak istediğiniz işi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenilir Ekipman Desteği

İnönü Kiralık İskele; ESGİ firmasının kullandığı ekipmanlar ve araçların tümü yönetmeliklere uygun şekilde tasarlanır. Çürük malzeme kullanılmaz ya da malzemeden çalınmaz. İskele sistemlerinin tümünün etrafı çinko- alüminyum şeklindeki galvaniz maddesi ile kaplıdır. Bu bağlamda TSE ve İSO standartlarına da erişmiş şekilde hizmet verir.

Deneyimli Çalışma Ekibi

ESGİ firmasının alanında lider olma sebeplerinden bir tanesi de deneyimli çalışma ekibidir. Firma bünyesinde çalışan herkes profesyonel hizmet anlayışının bilincinde olan kişilerdir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini sağlamaya ve iş kazalarını önlemeye çalışırlar.  İnönü güvenli iskele kiralamak bu ekiple birlikte artık çok kolay!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94