Mihalgazi Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

30 Haziran 2019
1.131 kez okundu.
Mihalgazi Kiralık İskele | Güvenli İskele Kiralama 2024

Mihalgazi Kiralık İskele; Değişen hayat şartları gereği pek çok yerde inşaat alanları çoğalır. Artan nüfusla birlikte konut, alışveriş merkezi, köprü, modern bina gibi yapılara duyulan ihtiyaç artar. Bu nedenle inşaat alanlarında kullanılması zorunlu olan birtakım ekipmanlar vardır. İskele sistemleri de bu donanımlardan bir tanesidir. İskele sistemleri farklı şekillerde ve boyutlarda tasarlanır. Cephe iskelesi genel olarak binaların dış cephelerinde kullanılır.

Mekansal çalışma iskelesi ise ufak çaplı işler için kullanılır. Mekansal çalışma iskelesi daha çok inşaat alanlarının iç bölgeleri için konumlanır. Bunun haricinde destek iskelesi de bulunur. Bu iskele türü mikro kökenlidir. İnşaat işlerinin temelinde gerçekleştirilmesi gereken işlere destek sağlar. İskele sistemleri türleri farklı olsa da aslında hepsi tek bir amaca hizmet eder. İş güvenliği sağlamak amacı ile kurulan iskeleler, yapılması gereken işlerin daha kısa ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesine de yardımcı olur.

İskele sistemleri bağlamında alanında lider olan firmalardan bir tanesi merkezi Eskişehir olan ESGİ firmasıdır. ESGİ firması yalnızca Eskişehir merkezdeki değil, civar ilçeler için de hizmet sunar. Sizler de Mihalgazi güvenli iskele kiralayarak ESGİ güvencelerden yararlanabilir ve iş kazalarını minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Mihalgazi Kiralık İskele

Statik ve Matematiksel Hesaplama Hizmetleri

Mihalgazi güvenli iskele kiralamasında ESGİ firmasının uzman kadrosu inşaat alanının ve iskelenin statik ve matematiksel hesaplamalarını gerçekleştirir. Bu sayede iskelenin hangi alanda daha çok kullanışlı olacağı belirlenir ve kurulum yapılır. Profesyonel inşaat mühendislerinin yer aldığı firma iskele sökümü sırasında da müşterilerine yardımcı olur.

Karşılıksız Destek Hizmeti

Mihalgazi Kiralık İskele; ESGİ firması tüketicilere 7 gün 24 saat kesintisiz destek sağlar. Profesyonel çalışma ortamı ve kalite yönetimi konusunda uzman olan firma, iskelelerle ilgili herhangi bir sorunda müşterilerine gerek telefonla gerek yüz yüze destek olur.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği

ESGİ firmasının kurulum amacı iş sağlığı ve iş güvenliğinin sağlanmasıdır. İnsan hayatındaki kayıpların maliyet açısından da büyük yıkımlar oluşturacağını bilir ve ekipmanlarını ona göre dizayn eder. Bu bağlamda sizler de iş kazası risklerini azaltmak adına Mihalgazi güvenli iskele kiralayabilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

0506 976 47 94